Canon PowerShot A2500

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2243211/canon-powershot-a2500.jpg

    0

Canon PowerShot A2500 Jednoduchost v kapesním provedení – stačí zamířit a stisknout spoušť 16MP fotoaparát PowerShot A2500 se snadným ovládáním, kvalitou Canon a atraktivním tenkým designem je vybaven režimem Smart Auto a tlačítkem nápovědy, aby mohl každý pohodlně pořizovat úžasné fotografie a filmy HD. Výhody »

Recenze Canon PowerShot A2500

Berunka Jednoduché ovládání, rychlost automatu (přisvícení apod.), velice dobrá kvalita fotek i videí, široká možnost výběru druhu fotek /portrét, makro, plakát,... prozatím jsem nepřišla na nic

Janule Hodnocení odpovídá tomu ,že nejsem žádný expert ,fotím jen pro sebe a pro zábavu,z toho důvodu mi fotoaparát vyhovuje. fotoaparát je pro mne vcelku uspokojivý jediné co mi vadí je,1)že nelze připojit na prohlížení k televizi.Dalším nedostatkem je ,že nemá podrobný návod na použití,to co se k tomu dodává je k ničemu.Odkaz na návod přes internet je sice dobrý ,ale velmi zdlouhavý a ne pro každého."CO MAJÍ DĚLAT TI", kteří pc bud nemají a nebo se neorientují ,i takoví zákaznící ještě existují.

fada za tu cenu v této kategorii SUPER

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 93%

(3 recenze)