Canon PowerShot SX50 HS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1972077/canon-powershot-sx50-hs.jpg

    0
  • https://cdn.megapixel.cz/images/w440h440/2/16542.jpg

Mimořádně pokročilý 50× zoom Výkonný 50× ultrazoom pro záběry extrémním přiblížením. Inteligentní IS potlačuje vliv otřesů a asistent výběru kompozice při použití zoomu pomáhá udržet objekty v záběru. Špičkový objektiv, ruční režimy a snímky typu RAW poskytují profesionální výsledky. Výhody »

Recenze Canon PowerShot SX50 HS

Dan CANON PowerShot SX50 HS je neskutečně výkonný kompaktní fotoaparát a ve své kategorii je asi nejlepší co je nyní na trhu.. Bál jsem se 50x zoomu a byl jsem i od takového rozsahu odrazován.. Opak je pravdou, jsem s ním velmi spokojen a je perfektní pro jaký koliv motiv. Perfektní na snímání dalekých námětů, zvěře, portrétů, krajinných detailů. Ohnisko 1200mm je pro mne zcela nová dimenze... Velice se mi objektiv osvědčil i v režimu MACRO, zvláště v rozsahu 30-50cm má nádherný "bokeh". Velice pěkný je i "Canon barevné podání". Je příjemné a více odpovídá realitě. Rozhodně nedoporučuji "studené" podání od firem SONY, FUJI. Negativně mne překvapil vyklápěcí displej, který se vyklápí doleva a trochu jakoby trčí mimo fotoaparát.. Jde to ale asi o zvyk... Negtivně hodnotím také nutnost přikoupit adaptér na filtr. Je to plastový kroužek a stojí cca 650,-Kč na prumer 67mm. Stačilo, kdyby výrobce dal závit na konec objektivu jak je to všude běžné..

standa borovička zatím spokojenost, stále se mám co učit zatím nemám nic co by mi vadilo postupně se s přístrojem seznamuji

ferda275 Opravdu kvalitní zoom a skvělý stabilizátor. Snad jen moc jemné a citlivé přepínače,lehce se stane ,že při manipulaci nechta přepínáte funkce.

Simsa Překvapila mne vysoká kvalita snímků v téměř celém rozsahu opt. zoomu a poměrně dobrá kvalita videa. Také šum je o třídu nižší než jsem čekal u obraz.snímače této velikosti-patrně zásluha nového backlite čipu.a vylepšeného softwaru. Na nejširším ohnisku horší kresba objektivu. Vysoký datový tok při natáčení-zabírá na kartě dost místa.Provoz hodně žere akumulátor-doporočuji zakoupení min.jednoho záložního.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Canon PowerShot SX50 HS

Filtrovat:

Pobočky: 28. října, Ostrava • Londýnské náměstí, Brno • Komunardů, Praha 7

Na trhu od roku: 2001

Platební karty: Visa, Visa Electron, Maestro, Master Card, Euro Card, AE,Diners

Úvěry: Home credit

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: +420 775 229 974

Email pro objednávky: objednavky@megapixel.cz

Certifikáty: APEK

Do obchodu

Hodnocení produktu 100%

(4 recenze)
  • Opravdu kvalitní zoom a skvělý stabilizátor.

  • zatím spokojenost, stále se mám co učit

  • CANON PowerShot SX50 HS je neskutečně výkonný kompaktní fotoaparát a ve své kategorii je asi nejlepší co je nyní na trhu.. Bál jsem se 50x zoomu a byl jsem i od takového rozsahu odrazován.. Opak je pravdou, jsem s ním velmi spokojen a je perfektní pro jaký koliv motiv. Perfektní na snímání dalekých námětů, zvěře, portrétů, krajinných detailů. Ohnisko 1200mm je pro mne zcela nová dimenze... Velice se mi objektiv osvědčil i v režimu MACRO, zvláště v rozsahu 30-50cm má nádherný "bokeh". Velice pěkný je i "Canon barevné podání". Je příjemné a více odpovídá realitě. Rozhodně nedoporučuji "studené" podání od firem SONY, FUJI.