Nikon Coolpix A300 (cena od 3 464 Kč)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3428325/nikon-coolpix-a300.jpg

    0
  • https://www.fotolab.cz/eshop/out/pictures/z1/nikon_coolpix_a300_cerny_%281%29_z1.jpg

  • https://cdn.megapixel.cz/images/w440h440/2/78142.jpg

PN: VNA964E1 NIKON COOLPIX A300 červený LineArt Pořizujte vynikající snímky všech vašich akcí štíhlým a stylovým fotoaparátem COOLPIX A300. Fotoaparát je dostatečně malý a lehký na to, aby se vešel do kapsy nebo brašny, takže budete vždy připraveni pořizovat snímky rodiny a »

+ Přidat hodnocení

Recenze Nikon Coolpix A300

Filtrovat:

Simona Losmanová, 2016-07-29
PRO:
  • Oproti staršímu modelu z řady Nikon Coolpix se rychleji otevírá uzávěrka, což mi u staršího modelu výrazně nevyhovovalo. Baterie je menší, takže se bohužel nedá využít baterie z předchozího modelu jako záloha, ale za to je fotoaparát o několik gramů lehčí. Překvapivě mi vyhovuje i větší zoom (místo 4x až 8x), který nebyl priorotním parametrem při mém rozhodování o vhodném produktu. Nejvíce ze všeho jsem se u nákupu produktu online bála, jak bude fungovat úchop fotoaparátu se zaoblenými hranami. Nemohu si však na nic stěžovat. Se zakoupeným výrobkem jsem prozatím spokojena.
PROTI:
  • Zatím jsem plně neotestovala výdrž baterie.
Oproti staršímu modelu z řady Nikon Coolpix se rychleji otevírá uzávěrka, což mi u staršího modelu výrazně nevyhovovalo. Baterie je menší, takže se bohužel nedá využít baterie z předchozího modelu jako záloha, ale za to je fotoaparát o několik gramů lehčí. Překvapivě mi vyhovuje i větší zoom (místo 4x až 8x), který nebyl priorotním parametrem při mém rozhodování o vhodném produktu. Nejvíce ze všeho jsem se u nákupu produktu online bála, jak bude fungovat úchop fotoaparátu se zaoblenými hranami. Nemohu si však na nic stěžovat. Se zakoupeným výrobkem jsem prozatím spokojena. Zatím jsem plně neotestovala výdrž baterie.
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | Recenze nepomohlaNE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.