Nikon Coolpix L820

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2238291/nikon-coolpix-l820.jpg

    0

Fotoaparát COOLPIX L820 s klasickým vzhledem a 16 miliony pixelů inteligentně zvládá všechny nároky fotografování – stačí tedy soustředit se jen na fotografovaný motiv. Tento přístroj s neuvěřitelným 30× zoomem vás přiblíží k fotografovanému motivu více než jste očekávali, a umožní vám fotografovat za libovolných »

Recenze Nikon Coolpix L820

Kristýna

MioForest Cena vs. výkon. Skvělý foťák pro amatérská focení.

Luci Jsem velice spokojená s ovládáním fotoaparátu, a výběrem režimů, ve kterých se dají nafotit krásné snímky. Hlavně jsem nadšená z režimu makro, ve kterém se dají pořídit úžasné detaily. Super. Úplně mi nevyhovuje mít stále při sobě nabité baterie.

josefMB Výborný foťák co se týče poměr cena/výkon. Pořizuje nádherné čisté, ostré fotografie ve většině režimů za různých světelných podmínek, pokud nechcete používat konkrétní přednastavené režimy docela obstojně fotí i na plně automatický režim. Má výbornou češtinu pro snadnější ovládání. Skvěle se drží. Sám si řekne o nutnost vysunutí blesku. Pořizuje velmi dobré video HD kvality. Při natáčení videa lze i zoomovat (raději jemně, aby stíhal zároveň zaostřovat). Na baterie Sanyo Eneloop AA 2000mAh pořídí přes 340 fotografií bez pořizování videa (cca 250 i s krátkými videi). Balení obsahuje nabité 4xAA nenabíjecí baterie, šňůru na krk, krytku objektivu a propojovací kabely. V červeném provedení i hezky vypadá. Chudá základní výbava příslušenství. Zasloužil by do základu přidat slušnou SDHC kartu (když ne 16 GB class 10, aspoň 8 GB) a ochrannou folii (screenshield) na displej.

+ Přidat hodnocení