PANASONIC DMC-FZ72

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2567886/panasonic-dmc-fz72.jpg

    0

Panasonic Lumix DMC-FZ72 nabízí největší zoom ze všech kompaktů a to až 60x! Je vybaven objektivem o ekv. ohniskové vzdálenosti 20-1200 mm, který se skládá ze čtrnácti členů ve dvanácti skupinách a jeho světelnost je f/2,8-5,9. DMC-FZ72 nahrává FullHD video rychlostí až 60 sn./s. s vysoce realistickým zvukem »

Recenze PANASONIC DMC-FZ72

Pražák Po prostudování návodu velmi dobrá a snadná práce ve všech nabízených režimech, zvláště mne zaujal plný manuál. Šum i při velkém optickém zoomu slušný, nesnižuje kvalitu fotografií. Kapacita baterie dobrá i při častém používání blesku. S výrobkem jsem spokojen! Nemám výhrady.

jenn Parádní foták v dané cenové kategorii. Pěkné fotky intuitivní ovládání. zatím nic.

Drastich Petr Dlouho jsem hledal aparát s takovýmto poměrem kvality a ceny. Hlavně světelnost objektivu byla kritériem. Fotím převážně v interiéru a tato hodnota převažovala. Fotí krásně a zoom přes celou místnost je perfektní. Trochu složitější ovládání ( ale je to jen o zvyku ). Návod v balení jen osekaný - základní, zbytek stáhnout na netu. Krytka objektivu, resp její uchycení po sundání. Páčka zapínání - mám strach, že ji brzo ulomím.

Pitroska Nemožnost koupě druhého akumulátoru. Sehnala jsem ho až u výrobce fotoaparátu.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95%

(4 recenze)